NalburTEK – Yapı Market’in Sanal Hali..

1990 yılında kurulan ve 26 yıldır sektörde hizmet veren NalburTEK firması, online satış ile hırdavat, elektrikli el aletleri, kimyasallar, mobilya, banyo, mutfak, ev eşyaları gibi kategorilerde ürün satışı gerçekleştirmektedir.

İhtiyacınız olan nalbur ürünlerini zaman kaybetmeden online olarak seçebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Ağır endüstriyel temizlik makineleri, elektrikli el aletleri, banyo dolapları taşıma güçlüğü yaşayarak almak yerine online olarak alabilir, eve teslimat sayesinde tüm bu zahmetten kurtulmuş olursunuz.

Çamaşırlık çeşitlerinden elektrikli mutfak aletlerine, bataryalardan iş güvenliği gereçlerine kadar pek çok ürün NalburTEK ‘de sizin için satışa sunulmuştur.

Ayrıca hırdavat ve nalbur kategorilerinde toptan satış ağı bulunan NalburTEK firmasının www.nalburtek.com adlı web sitesinden anında alışveriş yapıp ürünlerinizi kapınıza teslim alabilirsiniz. Bugün tarihi ile 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücreti almayıp , tüm kartlara da taksit seçenekleri mevcut.

SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM BIRAK

*